Concello de Trabada

Concello de Trabada - Xunta de Galicia - Consellería de Innovación e Industria - Dirección Xeral de Promoción Industrial e da Sociedade da Información
Sábado, 10 Decembro 2016  
AUXILIAR ADMINISTRATIVO RESULTADO OPOSICION PDF Imprimir
Mércores, 16 Novembro 2016 12:41

 

NOME E APELIDOS

Nº de aspirante

NOTA EXERCICIO OBLIGATORIO

CALIFICACION APTO/NON APTO

DANIEL GALLO LORENZO

15

2.10

NON APTO

DIEGO YAÑEZ DIAZ

13

4.20

APTO

PAULA VAZQUEZ DIAZ

NON PRESENTADA

----------------

----------------

SONIA FERNANDEZ LONGARELA

11

3.60

APTO

DIEGO HERMIDA VARELA

14

4.20

APTO

AZUCENA FERNANDEZ MARADONA

23

2.40

APTO

COVADONGA ALVAREZ GALAN

20

3.30

APTO

ROCIO QUINTANA VAZQUEZ

22

1.50

NON APTO

JENNIFER SEIVANE GARCIA

21

2.40

NON APTO

JESUS RODRIGUEZ VALE

7

3.90

APTO

EULALIA VARELA CARBALLUDE

NON PRESENTADA

----------------

---------------

JOSE LUIS FUNGUEIRIÑO PAZOS

19

4.80

APTO

ANXO RODRIGUEZ LORIGADOS

10

3.00

APTO

ALBA RAMALLAL SALGADO

NON PRESENTADA

-----------------

------------

JOSE FERNANDO LODOS GARCIA

16

3.60

APTO

JENNIFER MOURE LOPEZ

17

4.80

APTO

LARA FREIJE YANES

18

4.50

APTO

MARIA JESUS GARCIA BOLAÑO

8

3.00

APTO

MARIA DEL ROCIO MORAN YAÑEZ

9

3.90

APTO

MARIA JAQUELINE SANTAMARINA DIAZ

6

4.80

APTO

ICIA COTARELO FERNANDEZ

2

2.70

NON APTO

NOELIA MARADONA RODRIGUEZ

5

3.30

APTO

GEMMA MARTINEZ PEREZ

3

3.60

APTO

En Trabada, a 16 de novembro de 2016.

A Secretaria do tribunal.

 
AUXILIAR ADMINISTRATIVO RESULTADO PROBAS PDF Imprimir
Mércores, 16 Novembro 2016 12:27

NOME E APELIDOS

FASE OPOSICION

FASE CONCURSO

TOTAL PUNTUACION

DIEGO YAÑEZ DIAZ

4.20

0

4.20

SONIA FERNANDEZ LONGARELA

3.50

2

5.60

DIEGO HERMIDA VARELA

4.20

0

4.20

COVADONGA ALVAREZ GALAN

3.30

0.70

4.00

JESUS RODRIGUEZ VALE

3.90

2.90

6.80

JOSE LUIS FUNGUEIRIÑO PAZOS

4.80

0

4.80

ANXO RODRIGUEZ LORIGADOS

3.00

0.00

3.00

JOSE FERNANDO LODOS GARCIA

3.60

1.00

4.60

JENNIFER MOURE LOPEZ

4.80

1.00

5.80

LARA FREIJE YANES

4.50

0.50

5.00

MARIA JESUS GARCIA BOLAÑO

3.00

2.70

5.70

MARIA DEL ROCIO MORAN YAÑEZ

3.90

0.50

4.40

MARIA JAQUELINE SANTAMARINA DIAZ

4.80

1.45

6.25

NOELIA MARADONA RODRIGUEZ

3.30

1.50

4.80

GEMMA MARTINEZ PEREZ

3.60

0.50

4.10

 

Aos efectos da valoración  faise constar expresamente polos membros do Tribunal que se seguiu o indicado pólas bases, e por tanto, non se tivo em conta cursos realizados en empresas privadas, nin traballos realizados em empresas privadas, nin asistencias a xornadas. Os cursos de formación valoráronse na medida en que tiveran relación coas funcions do posto, especialmente os de contido de tratamento informático e de novas tecnoloxías aplicadas ao traballo .

Concluídos os exercicios e debidamente cualificados, o Tribunal, sen superar o número de prazas convocadas, acorda propor o nomeamento do seguinte aspirante por ser o que maior puntuación alcanzou:

 

- Don Jesús Rodriguez Vale, provisto de DNI 33.993.842-A.

En Trabada, a 16 de novembro de 2016.

A Secretaria do Tribunal

 

 

 
DEPUEMPREGO AUXILIAR ADMINISTRATIVO LISTA DEFINITIVA ASPIRANTES PDF Imprimir
Luns, 14 Novembro 2016 11:52

Finalizado o prazo de subsanación da lista provisional de admitidos e excluidos, acórdase a incorporación da documentación aportada polos aspirantes, e se aproba  a seguinte relación definitiva de aspirantes admitidos e excluídos:


RELACIÓN DE ASPIRANTES ADMITIDOS:

DNI NOME APELIDOS
76582887V DANIEL GALLO LORENZO
76580970D DIEGO YAÑEZ DIAZ
53517933S PAULA VAZQUEZ DIAZ
77629240P SONIA FERNANDEZ LONGARELA
34637635A DIEGO HERMIDA VARELA
33999033L AZUCENA FERNANDEZ MARADONA
53515861J COVADONGA ALVAREZ GALAN
33339123W ROCIO QUINTANA VAZQUEZ
34880050K JENNIFER SEIVANE GARCIA
33993842A JESUS RODRIGUEZ VALE
44091036J EULALIA VARELA CARBALLUDE
79328249F JOSE LUIS FUNGUEIRIÑO PAZOS
76582125Z ANXO RODRIGUEZ LORIGADOS
33556742H
ALBA RAMALLAL SALGADO
76575267X JOSE FERNANDO LODOS GARCIA
34880575V JENNIFER MOURE LOPEZ
33540775J LARA FREIJE YANES
77596855F MARIA JESUS GARCIA BOLAÑO
76580359L MARIA DEL ROCIO MORAN YAÑEZ
76570450T MARIA JAQUELINE SANTAMARINA DIAZ
33550008T ICIA COTARELO FERNANDEZ
33540485E NOELIA MARADONA RODRIGUEZ
34635847D GEMMA MARTINEZ PEREZ

ASPIRANTES EXCLUIDOS

76938901Z BARBARA BEGOÑA VIJANDE AMAGO.

En Trabada, a 14 de novembro de 2016.

A Alcaldesa.

 
DEPUEMPREGO TECNICO DEPORTIVO RESULTADO DA SELECCION PDF Imprimir
Venres, 11 Novembro 2016 09:35

 

 

FINALIZADO O  PROCESO DE SELECCION DE REFERENCIA, OS  RESULTADOS DA FASE DE OPOSICION  E OPOSICION SON OS SEGUINTES.

 

NOME E APELIDOS

NOTA EXERCICIO OBLIGATORIO

CALIFICACION APTO/NON APTO

DIEGO REGO LOPEZ

2.70

NON APTO

MARTIN LOPEZ GARCIA

3.30

APTO

FRANCISCO VAZQUEZ BELTRAN

2.70

NON APTO

FASE CONCURSO

NOME E APELIDOS

EXPERIENCIA PROFESIONAL

FORMACION

COLECTIVOS

TOTAL

DIEGO REGO LOPEZ

---------------

---------

-------------

----------------

MARTIN LOPEZ GARCIA

0.00

1.00

0.00

1.00

FRANCISCO VAZQUEZ BELTRAN

---------------

-------------

-------------

-----------

Concluídos os exercicios e debidamente cualificados, o Tribunal, sen superar o número de prazas convocadas, acorda propor o nomeamento do seguinte aspirante por ser o que maior puntuación alcanzou:

 

- Don MARTIN LOPEZ GARCIA  , provisto de DNI  76.581.455-B.

A Secretaria .

 
DEPUEMPREGO ARQUITECTO TECNICO RESULTADO SELECCION PDF Imprimir
Xoves, 10 Novembro 2016 12:51

DEPUEMPREGO ARQUITECTO TECNICO

RESULTADOS TOTAIS

NOME E APELIDOS

FASE OPOSICION

FASE CONCURSO

TOTAL PUNTUACION

ANA ESTEVEZ DOPICO

---------------------

---------------------

----------------

JOSE ANTONIO VALE ALVAREZ

3.90

1.20

5.10

MARTA BLANCO PUENTE

3.90

1.625

5.525

AGUSTIN BELLO COLLAZO

3.30

2.00

5.30

XABIER PARDIÑAS SUAREZ

3.90

0.80

4.70

ANGEL SEIJAS MOURELO

3.30

0.00

3.30

FATIMA RODRIGUEZ LABAYEN

-------------------------

------------------------

-----------------

REBECA GALIÑARES FERNANDEZ

4.20

0.50

4.70

PATRICIA GONZALEZ GONZALEZ

3.00

0.50

3.50

FE PENA LOPEZ

4.50

1.00

5.50

SARA ARIAS CHAO

5.10

0.65

5.75

DIEGO HERMIDA VARELA

3.60

0.60

4.20

PATRICIA ABELLEIRA SANCHEZ

5.10

0.50

5.60

Concluídos os exercicios e debidamente cualificados, o Tribunal, sen superar o número de prazas convocadas, acorda propor o nomeamento do seguinte aspirante por ser o que maior puntuación alcanzou:

 

- Dona SARA ARIAS CHAO , provisto de DNI 76.582.081-Q.

En Trabada, a 10 de novembro de 2016.

A Secretaria

 
<< Inicio < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Seguinte > Final >>

Páxina 1 de 19
Sede electrónica
Infraestruturas, espazos naturais, arquitectura... coñece Trabada en imaxes
¿Que tempo vai facer hoxe en Trabada. Coñece a predicción meteorolóxica.
Teléfonos de interese: Concello 982 13 50 11 Centro de Saúde 982 13 53 00

ENCUESTAS

Dende onde visita o noso portal?
 
© Concello de Trabada